Shopping Cart

Co nas wyróżnia

Ręczne wykonanie
Każdy stół dębowy wykonujemy ręcznie, pamiętając o wieloletniej tradycji rzemieślniczej
Indywidualne podejście
Nasze stoły dębowe wykonujemy na zamówienie klienta, dlatego każdy mebel jest niepowtarzalny
Naturalne surowce
Stoły wykonujemy w 100% z litego drewna, co nadaje im pięknego, naturalnego wyglądu i gwarantuje wieloletnią trwałość użytkowania

Wyceniamy od metra

Firma meble na metry to inspiracje meblarskie pochodzące z naszych wieloletnich podróży po świecie. Nasze obserwacje rozwoju rynku w Azji i w Europie pokazują dokąd zmierzają trendy architektury oraz designu. Mikro apartamenty – małe powierzchnie, to przyszłość nowoczesnego świata, nie tylko mieszkań i apartamentów na wynajem, lecz także codziennego życia społeczeństwa.

W naszych meblach staramy się połączyć to, co piękne i ponadczasowe, drewno które sprawdzi się nawet u najbardziej wymagających klientów oraz to, co praktyczne, nowoczesne i wielofunkcyjne.

Nasze stoły dębowe sprzedajemy w wymiarach standardowych, lecz oferujemy użytkownikowi także możliwość dopasowania rozmiaru do własnej przestrzeni. Wyceniamy od metra, dlatego nasi klienci płaca jedynie za to, co dokładnie potrzebują – co do centymetra!

Dzięki temu, że jesteśmy producentem stołów dębowych i mebli na rynku od kilkunastu lat możemy zaoferować:

  • najwyższą jakość wykonania
  • ceny produktów bez marży pośredników
  • bogatą gamę produktów
  • dopasowanie do klienta

i wiele innych…

Rosnące zapotrzebowanie naszego społeczeństwa na surowce naturalne powoduje, że ich zasób zmniejsza się z dnia na dzień. Próby ratowania podejmowane przez organizacje ochrony fauny i flory przynoszą coraz większy skutek, jednak to ciągle zbyt mało.

Jak wiadomo, jedną z najważniejszych funkcji drzew jest neutralizacja wytwarzanych przez człowieka zanieczyszczeń. Liście drzew to swoistego rodzaju filtry, które często są również nazywane płucami Ziemi. Dzięki zalesieniu można usunąć nawet do 75% zanieczyszczeń w ośrodkach miejskich. Ponadto, drzewa uczestniczą w redukcji gazów cieplarnianych.

W procesie fotosyntezy wykorzystują one dwutlenek węgla i zamieniają go w tlen, który nam ludziom jest tak niezbędny do życia. Dodatkowo, drzewa mają ogromny wpływ na oczyszczanie ziemi i gleby – dlatego są tak ważne dla ekosystemu.

Zróżnicowanie gatunków drzew jest również bardzo ważne dla zachowania bioróżnorodności. Dlatego dzięki Państwu, nasza firma będzie mogła zasadzić nowe drzewa – dęby, olchy, buki, sosny i wiele innych…

Przy współpracy z miejscowymi leśniczymi, staramy się co roku sadzić nowe drzewa, a dzięki naszej firmie postanowiliśmy, że włączymy również i Państwa w jakże ważne przedsięwzięcie ratowania naszej planety. Naszą przewodnią ideą jest chęć powiększania terenów zielonych w naszym regionie oraz całym kraju.

Sadzimy nowe drzewa

Meble na metry - Bystrzyca Kłodzka

INFOLINIA

Biuro Obsługi Klienta

+48 603 933 350
kontakt@meblenametry.pl

Jesteśmy dostępni:
PON-PT 7:30-15:30