Shopping Cart

FAQ

Tak, nasze stoły dębowe mogą dodatkowo posiadać opcje rozkładania na zasadzie mechanizmu dokładek montowanych na prowadnicach pod blatem.
Zamówienia na stoły rozkładane przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną, a dodanie takiej funkcji jest dodatkowo płatne.

Oferujemy standardową gamę kolorystyczną według naszego próbnika farb proszkowych z palety RAL. Jednak chętnie podejmiemy się też innych zleceń. Jeżeli chcesz wykonać podstawę w innym kolorze niż oferujemy – napisz do nas.

W przypadku olejowosku efekt jest naturalny, ciepły – a okresowa impregnacja łatwa do wykonania samemu w domu. Wyczuwalna jest naturalna struktura drewna a jego rysunek uwydatniony. Drewno lakierowane jest jednak trwalsze i bardziej odporne na uszkodzenia, przy tym zachowuje swoją naturalną fakturę i nie wymaga pielęgnacji okresowej.

Nasze stoły dębowe dostarczamy skręcone, na wybranej podstawie. Transport do klienta wysyłamy bezpośrednio po uprzednim ustaleniu terminu dostawy. Nasze dostawy obsługuje firma DTS lub spedycja. Opcja wniesienia stołu jest płatna dodatkowo przed dostawą.

Tak, nasze stoły dębowe posiadają gwarancję producenta, która wynosi 12 miesięcy.

Tak, nasze stoły dębowe produkujemy na wymiar według ustaleń klienta. Najdłuższy możliwy stół może mieć pięć metrów długości i 120 cm szerokości.

Nasze stoły dębowe posiadają naturalne usłojenie oraz zdrowe sęki, które wypełniamy w razie potrzeby specjalistyczną, czarną szpachlą do drewna.

Nasze stoły wykonujemy ręcznie z litego drewna dębowego. W ofercie posiadamy także lite blaty z orzecha amerykańskiego i blaty jesionowe.

Masywny stół dębowy z naturalnego drewna to mebel, który może przetrwać pokolenia. Jego piękno zawsze było doceniane przez miłośników naturalnych surowców, dlatego drewniane stoły nie tracą na wartości.

Standardowo, przyjmujemy 50 cm szerokości na jedno krzesło fotelowe z podłokietnikami. Przy standardowym stole dębowym o wymiarze 200 x 100 cm posadzimy zatem swobodnie 8 osób.

Dowiedz się więcej odwiedzając nasz blog.

Meble na metry - Bystrzyca Kłodzka

INFOLINIA

Biuro Obsługi Klienta

+48 603 933 350
kontakt@meblenametry.pl

Jesteśmy dostępni:
PON-PT 7:30-15:30

Ksenia – mluvíme česky
+48 537 322 807